Sponsorzy

Reklama

Ogłoszenia

UWAGA!!!

Najbliższe spotkanie dla Ratowników i Kandydatów odbędzie się 31.01.2014r. o godz. 15:00 w budynku PCK przy ul. Rzecznej 20. Serdecznie zapraszamy.

 


UWAGA!!!

Najbliższe spotkanie dla Kandydatów do Grupy Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Przemyślu odbędzie się 31.01.2014r. o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Grunwaldzkiej 81 w Przemyślu. Serdecznie zapraszamy!

Użytkowników : 63
Artykułów : 49
Odsłon : 104025

Podatek

aktualności


Wyprawa w nieznane

W programie szkolenia przemyskiej Grupy Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża ważną rolę odgrywają letni i zimowy obóz szkoleniowy. W tym roku zimowe manewry po raz pierwszy odbyły się w bieszczadzkich Ustrzykach Górnych, które ze względu na trudne warunki terenowe oraz blisko pół metrową warstwę śniegu okazały się dużym wyzwaniem. Trzy dni pobytu obfitowały w liczne zajęcia teoretyczne i praktyczne oraz w kilka pozorowanych akcji ratowniczych.

Więcej…
 
Hej z góry z góry

Ostatnie dni kalendarzowego lata to dobra okazja do podsumowania bardzo napiętego sezonu. Od ponad trzech miesięcy ratownicy przemyskiej Grupy Ratownictwa PCK niemal każdy weekend spędzali na zabezpieczaniu różnych imprez masowych. Sposobnością do podziękowania ratownikom za ich ciężką pracę był wyjazd szkoleniowo wypoczynkowy do Zakopanego. Trzydniowy wyjazd dał możliwość pogłębiania wiedzy ratowniczej i aktywnego wypoczynku. Pogoda dopisała i wszyscy nabrali sił do pracy, na nowy rok szkolny i akademicki.

Więcej…
 
Wincentiada

W niedzielę 26 sierpnia jak co roku Przemyślanie świętowali dzień patrona miasta św. Wincentego, tzw. „Wincentiada”. Na uroczystościach zaakcentowała się przemyska Grupa Polskiego Czerwonego Krzyża, która została poproszona o zabezpieczenie wydarzenia.

 

Więcej…
 
Kalwaria Pacławska 2012

Obozy letnie na Kalwarii Pacławskiej stały się dla przemyskiej Grupy Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża wieloletnią tradycją. Co roku na początku sierpnia wyruszamy, by zdobyć kalwaryjskie szlaki, odpocząć i nauczyć się nowych rzeczy. Poznajemy nowe metody pomocy poszkodowanym, przygotowując się tym samym do odpustu – najbardziej wymagającego zabezpieczenia w ciągu roku. Zainteresowanie obozem jest ogromne, przede wszystkim ze względu na świetną atmosferę i zgranie grupy.

Więcej…
 
XI Charytatywny Piknik Życia podkarpackiego

Trzeciego czerwca odbył się kolejny piknik Redakcji Życia Podkarpackiego, nad którego bezpieczeństwem czuwała Grupa Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża z Przemyśla. Ratownicy rozkładali swój sprzęt od godziny 9.00 i powoli przygotowywali się do całodziennego dyżuru.


 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 6
Valid XHTML & CSS | Template Design INFOTAX | Copyright © 2011 by INFOTAX