Sponsorzy

Reklama

Ogłoszenia

UWAGA!!!

Najbliższe spotkanie dla Ratowników i Kandydatów odbędzie się 31.01.2014r. o godz. 15:00 w budynku PCK przy ul. Rzecznej 20. Serdecznie zapraszamy.

 


UWAGA!!!

Najbliższe spotkanie dla Kandydatów do Grupy Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Przemyślu odbędzie się 31.01.2014r. o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Grunwaldzkiej 81 w Przemyślu. Serdecznie zapraszamy!

Użytkowników : 63
Artykułów : 49
Odsłon : 104015

Podatek

aktualności


„Gdzie ta keja…”

Odpoczynek, integracja, zabawa – członkowie przemyskiej Grupy Ratownictwa PCK oraz koledzy ze Straży Granicznej w ramach regeneracji przed Euro 2012 wybrali się na spływ kajakowy na dwudziestokilkoletniej trasie z Ostrowa do Wyszatyc. Pogoda dopisała wypad można więc jak najbardziej zaliczyć do udanych.

 

Więcej…
 
Przygotowani na EURO 2012

11 maja 2012 r. w Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Przemyślu rozegrano II Halowy Turniej Piłki Nożnej Honorowych Dawców Krwi PCK Służb Mundurowych powiatu przemyskiego.

 

 


Więcej…
 
Odrobina radości

Szpital nie jest miejscem, które odwiedzamy zbyt często. Prawdę mówiąc część z nas bywa tam bardzo rzadko. Pewnie to dobrze, ale warto też raz na jakiś czas zobaczyć szpitalne życie, aby móc docenić to, które mamy.

 

 

Więcej…
 
Święto Straży Granicznej

W sobotę 19 maja, w niezwykłej scenerii Zespołu Zamkowo-Parkowego w Krasiczynie, odbył się Piknik Rodzinny z okazji Święta Straży Granicznej połączony z II Euroregionalnym Festiwalem Smaków. Na uroczystościach bardzo mocno zaakcentował się Polski Czerwony Krzyż, a wszystko za sprawą Grupy Ratownictwa PCK Przemyśl oraz Klubu HDK PCK „VITA” przy Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej w Przemyślu.

Więcej…
 
Krwiodawcy na stalowych rumakach

W niedzielny poranek 29 kwietnia malownicze, kręte drogi prowadzące do sanktuarium na Kalwarii Pacławskiej wypełniły się setkami motocykli. Ponad 3.000 fanów dwóch kółek z całego województwa zebrało się, aby wspólnie świętować Podkarpackie Otwarcie Sezonu Motorowego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 6
Valid XHTML & CSS | Template Design INFOTAX | Copyright © 2011 by INFOTAX