Sponsorzy

Reklama

Ogłoszenia

UWAGA!!!

Najbliższe spotkanie dla Ratowników i Kandydatów odbędzie się 31.01.2014r. o godz. 15:00 w budynku PCK przy ul. Rzecznej 20. Serdecznie zapraszamy.

 


UWAGA!!!

Najbliższe spotkanie dla Kandydatów do Grupy Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Przemyślu odbędzie się 31.01.2014r. o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Grunwaldzkiej 81 w Przemyślu. Serdecznie zapraszamy!

Użytkowników : 63
Artykułów : 49
Odsłon : 104012

Podatek

aktualności


AIR SHOW 2011

W dniach 27-28 sierpnia 2011r. GR PCK Przemyśl na specjalne zaproszenie GR PCK Kielce wzięła udział w zabezpieczeniu medycznym XII Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW 2011 w Radomiu. Blisko czterdziestoosobowa ekipa ludzi przez dwa dni dbała o bezpieczeństwo ponad stu tysięcznej publiczności.

 

Więcej…
 
Obóz Szkoleniowy GR PCK Przemyśl

            Kolejny obóz szkoleniowy Grupy Ratownictwa PCK Przemyśl dobiegł końca. Była to już siódma edycja tej imprezy, która jest nazywana przez jej uczestników „szkołą przetrwania”. Tygodniowy obóz szkoleniowy jest zwieńczeniem rocznego okresu przygotowującego kandydatów do wstąpienia w szeregi przemyskiej Grupy Ratownictwa. Tak jak w latach poprzednich szkolenie odbywało się w oddalonej około 30 km od Przemyśla, Kalwarii Pacławskiej. 

Więcej…
 
Być Gotowym na EURO 2012r.
Do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012, które zostaną rozegrane na stadionach Polski i Ukrainy pozostał tylko rok. Przygotowania do tej wielkiej imprezy widać na każdym kroku; dobiegają końca prace przy stadionach, budowane są kolejne kilometry autostrad, modernizowane są dworce kolejowe. Ale czy przygotowane są służby, które będą czuwały nad bezpieczeństwem milionów kibiców z całej Europy? Próbę odpowiedzi na to pytanie podjął Polski Czerwony Krzyż w Przemyślu.
Więcej…
 
Nauka przez służbę
Nie lada wyzwanie zarówno dla starszych, doświadczonych ratowników jak i dla początkujących kandydatów na ratownika czekało na Kalwarii Pacławskiej niedaleko Przemyśla, gdzie w dniach 04-10.08 2010 r., odbywał się tygodniowy obóz szkoleniowy a po nim zabezpieczenie medyczne Wielkiego Odpustu organizowane po raz 10 przez Grupę Ratownictwa PCK Przemyśl. Jak co roku najlepsi z kandydatów po zdanych egzaminach mogli zostać na bezpośrednim zabezpieczeniu Kalwaryjskiego Odpustu trwającego od 11 do 15 sierpnia.
Więcej…
 
Dają siebie drugiemu człowiekowi

Zebrani na wzgórzu kalwaryjskim pielgrzymi, przed rozpoczęciem Mszy św., byli świadkami niecodziennego wydarzenia. Ks. bp Adam Szal z Przemyśla w asyście Kapelana Grupy Ratownictwa PCK w Przemyślu ks. Pawła Kaszuby poświęcił AMBULANS Grupy.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 6
Valid XHTML & CSS | Template Design INFOTAX | Copyright © 2011 by INFOTAX