Sponsorzy

Reklama

Ogłoszenia

UWAGA!!!

Najbliższe spotkanie dla Ratowników i Kandydatów odbędzie się 31.01.2014r. o godz. 15:00 w budynku PCK przy ul. Rzecznej 20. Serdecznie zapraszamy.

 


UWAGA!!!

Najbliższe spotkanie dla Kandydatów do Grupy Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Przemyślu odbędzie się 31.01.2014r. o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Grunwaldzkiej 81 w Przemyślu. Serdecznie zapraszamy!

Użytkowników : 63
Artykułów : 49
Odsłon : 103995

Podatek

Pierwsze takie porozumienie w skali całego kraju

12 września 2013 r. w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy BiOSG, a Podkarpackim Odziałem Okręgowym PCK w Rzeszowie w sprawie zasad współdziałania Straży Granicznej z Grupą Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża „Przemyśl”.

Podpisy na dokumencie złożyli Komendant Oddziału płk. SG Waldemar Skarbek, Prezes Oddziału Okręgowego PCK Marceli Kuca oraz Szefa Grupy Ratownictwa Łukasz Szaruga. Na uroczystości podpisania porozumienia byli obecni również mjr SG Jacek Rzepa współtwórca dokumentu oraz Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Przemyślu Mieczysław Gibała. Porozumienie dotyczy głównie współpracy szkoleniowej obu stron. Podpisanie dokumentu było zwieńczeniem ponad dwuletniej współpracy GR PCK Przemyśl z BiOSG, w ramach której ratownicy szkolili funkcjonariuszy SG obsługi defibrylatora AED. Z kolei ratownicy uczestniczyli w szkoleniach z zakresu terenoznawstwa, tj. nawigacji w terenie z zastosowaniem GPS, prowadzonych przez kolegów ze Straży Granicznej.

 

 

 

 

 
Valid XHTML & CSS | Template Design INFOTAX | Copyright © 2011 by INFOTAX